Browsing Category

Uncategorized

Harcerskie zakończenie roku

Chociaż czerwiec dopiero zaczął rozkwitać, a słońce postanowiło, że zacznie ogrzewać nas letnimi promieniami zuchy i harcerze z Hufca ZHP Żychlin spotkali się na ostatniej imprezie hufcowej przed nadchodzącym obozem. V Drużyna Starszoharcerska Rycerze okrągłego stołu wraz z Komendą Hufca przygotowała w ostatnią sobotę II Rajd Bzura.

Harcerskie dni Żychlina

Jak od pewnego czasu można zaobserwować żychlińscy harcerze stali się ważną częścią społeczności lokalnej. W niedługim czasie po stworzeniu żywej flagi 2. maja postanowili zaprezentować się z zupełnie innej strony.

Pwd. Tomasz Janczewski z uczennicą

Choć Dni Żychlina rozpoczynały się dopiero o godz. 15:00 na miejskim stadionie już od południa było widać zielone mundury. W pełnym słońcu 34. DSH Aldabra z Żychlina pod przewodnictwem phm. Michała Welfera, komendanta hufca, rozpoczęła budowę swojego stoiska. Harcerze postanowili zaproponować ze swojej strony zarówno coś dla ciała jak i dla ducha.

Wiedźmin 2 – Przerwa techniczna GRATULUJĘ!

Drodzy Fani!

Ze względu na konieczność przeprowadzenia prac optymalizacyjnych przy serwerach obsługujących grę Wiedźmin 2 konieczne jest wstrzymanie działania usług DLC i rejestracji gry.

Planowany czas wyłączenia usługi: 23:30
Planowany czas realizacji zadania: 40 minut

Problemy mogące wystąpić:
– brak możliwości rejestracji nowych użytkowników
– brak możliwości pobrania DLC (pliki językowe, patch, dodatki)

Dotyczy
– wszystkich użytkowników

Przepraszamy wszystkich fanów za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań by przywrócić usługi do działania ASAP.Aktualizacja – 00:16: Aktualnie trwa przenoszenie blisko 1mln plików do nowej struktury katalogów serwera DLC/Rejestracji. Zajmuje to trochę dłużej niż zakładaliśmy ale pracujemy dzielnie. Poczekajcie jeszcze trochę – wkrótce wracamy z serwerami.

[CD Projekt RED]

Wiedźmin 2 – historia lubi się poprawiać

Niektórzy z Was mogą mieć problemy z uruchomieniem gry po wpisaniu klucza aktywacyjnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy z Was mają problemy techniczne i robimy wszystko co w naszej mocy, aby rozwiązać je jak najszybciej. W razie wystąpienia problemów innych niż aktywacja prosimy o zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami w sekcji FAQ celem znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Jeżeli mimo to nadal występują trudności z poprawną rozgrywką, prosimy o kontakt pod adresem tw2support@thewitcher.com.
Jeśli chcielibyście się podzielić swoim problemem z innymi użytkownikami, prosimy o robienie tego w komentarzach pod tym wpisem – również postaramy się pomóc. Dział naszej pomocy technicznej pracuje całą dobę i odpowiada na zgłoszenia na bieżąco.

[CD Projekt RED]

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – pierwsze wrażenia z gry

Menu główne gry. Warto zwrócić uwagę, że tło zmienia się w zależności od tego na jaki etapie gry jesteśmy.

Nie ma to jak wpaść w wir gry choć na kilka godzin. Mimo ogromnego zmęczenia udało mi się przejść Prolog oraz rozpocząć pierwszy akt w grze. Już na pierwszy rzut oka zauważyłem wiele ciekawych zmian, o których warto wspomnieć. Nie ma co ukrywać, że już po starcie otrzymujemy bardzo dużą porcję nowości – przede wszystkim z uwagi na jeszcze ciepły REDEngine.


Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Aktywacja Edycji Kolekcjonerskiej ruszyła.

MOI DRODZY – UDAŁO SIĘ – dokładnie o 11:50 zacząłem grać w Wiedźmina 2: Zabójcy Królów.

Po całej nocy i najdłuższym poranku od bardzo dawna pochłonę się w tą długo oczekiwaną rozrywkę. Gdy skończę, wyśpię się i zrobię co mam zrobić. Opowiem czy było warto czekać:) To tylko 12h opóźnienia.

Jak spać… wreszcie możemy pracować nad pozostałymi zadaniami. 🙂
[CD Projekt RED]

Wiesiek 2 – wieści z frontu cz.17

Dzisiejsza prapremiera Wiedźmina 2 ciągnie się jak telenowela. Mimo to jest jeszcze wielu, którzy wierzą, że sama gra zrekompensuje im te stracone godziny (bo pieniędzy już na pewno nie). Oto najnowsza informacja ze strony thewitcher.com:

Odblokowywanie serwerów uaktualnień cały czas trwa. Intensywnie pracujemy nad tym, aby jak najszybciej umożliwić aktywację gry wszystkim tym, którzy dokonali zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Będziemy informować na bieżąco o postępie prac. Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym nas fanom!

Moim zdaniem serwisy bukmacherskie powinny zacząć otwierać zakłady na godzinę uruchomienia wszystkich serwisów aktywacyjnych 😀

Wiesiek 2 – wieści z frontu cz.16

Godzina 10:30 -> nikt nadal nie uruchomił gry – > zbliżamy się do 12 godzin przesunięcia -> bo przecież liczy się klient – > bo to wszystko dla graczy.
Zgłaszam się z tego miejsca ogromną prośbą o kontrolowanie tych spraw na bieżąco. Lepiej, żeby pojawiały się złe wiadomości niż nie żadne. Ja zdaję sobie sprawę, że Wiesiek miał być grą idealną, ale każdy może popełnić jakiś błąd. Trzeba tylko umieć sobie z tymi błędami radzić.

Wiesiek 2 – wieści z frontu cz.15 – szczęśliwy koniec?;)

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie – proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

[8:08 CD Projekt RED]

Teraz tylko czekać i ruszać z graniem!